MÖBLER / Byråar, sekretärer / Spegelskänk 6503489
nr 650 3489
Spegelskänk
1800-tal, längd: 102, djup: 49, höjd: 159
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
2.100 kr
måndag 9 augusti 2010
kl 17:35:42
100 kr
600 kr
600 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.400 kr
2.000 kr
1.600 kr
1.800 kr
2.000 kr